TAJE227K010SNJ
MFR.Part #
TAJE227K010SNJ
JLCPCB Part #
C6546982
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 10V 220uF 22uA 500mΩ ±10% 2917 Tantalum Capacitors ROHS