TAJE157M020RNJV
MFR.Part #
TAJE157M020RNJV
JLCPCB Part #
C6278352
Description
-55℃~+125℃ 150uF 20V 300mΩ 30uA ±20% 2917 Tantalum Capacitors ROHS