TAJE157M020ANJ
MFR.Part #
TAJE157M020ANJ
JLCPCB Part #
C6278350
Description
-55℃~+125℃ 150uF 20V 300mΩ 30uA ±20% 2917 Tantalum Capacitors ROHS