TAJE157M010SNJ
MFR.Part #
TAJE157M010SNJ
JLCPCB Part #
C5975738
Description
-55℃~+125℃ 10V 150uF 15uA 900mΩ ±20% 2917 Tantalum Capacitors ROHS