TAJE156K050TNJV
MFR.Part #
TAJE156K050TNJV
JLCPCB Part #
C5975736
Description
-55℃~+125℃ 15uF 50V 600mΩ 7.5uA ±10% 2917 Tantalum Capacitors ROHS