TAJE107K016H
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
TAJE107K016H
JLCPCB Part #
C6546977
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 100uF 16V 900mΩ ±10% 2917 Tantalum Capacitors