TAJE106M050RNJV
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
TAJE106M050RNJV
JLCPCB Part #
C7062163
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 10uF 50V 800mΩ@100kHz ±20% 2917 Tantalum Capacitors ROHS