TAJD686K020TNJV
MFR.Part #
TAJD686K020TNJV
JLCPCB Part #
C5953976
Description
-55℃~+125℃ 13.6uA 20V 400mΩ 68uF ±10% 2917 Tantalum Capacitors ROHS