TAJD686K020HNJ
MFR.Part #
TAJD686K020HNJ
JLCPCB Part #
C6546970
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 13.6uA 20V 400mΩ 68uF ±10% 2917 Tantalum Capacitors