TAJD685K050TNJV
MFR.Part #
TAJD685K050TNJV
JLCPCB Part #
C5793768
Description
-55℃~+125℃ 1Ω 3.4uA 50V 6.8uF ±10% 2917 Tantalum Capacitors ROHS