TAJD477K006RNJV
MFR.Part #
TAJD477K006RNJV
JLCPCB Part #
C6546959
Description
-55℃~+125℃ 400mΩ@100kHz 470uF 6.3V ±10% 2917 Tantalum Capacitors ROHS