TAJD477K006ANJ
MFR.Part #
TAJD477K006ANJ
JLCPCB Part #
C5975724
Description
-55℃~+125℃ 28uA 400mΩ 470uF 6.3V ±10% 2917 Tantalum Capacitors ROHS