TAJD476M025SNJ
MFR.Part #
TAJD476M025SNJ
JLCPCB Part #
C6278333
Description
-55℃~+125℃ 25V 47uF 900mΩ@100kHz ±20% 2917 Tantalum Capacitors ROHS