TAJD476K025RNJV
MFR.Part #
TAJD476K025RNJV
JLCPCB Part #
C6329007
Description
-55℃~+125℃ 25V 47uF 900mΩ@100kHz ±10% 2917 Tantalum Capacitors ROHS