TAJD475K050SNJ
MFR.Part #
TAJD475K050SNJ
JLCPCB Part #
C6546939
Description
-55℃~+125℃ 1.4Ω 2.4uA 4.7uF 50V ±10% 2917 Tantalum Capacitors ROHS