TAJD475K050RNJV
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
TAJD475K050RNJV
JLCPCB Part #
C6278327
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 1.4Ω@100kHz 4.7uF 50V ±10% 2917 Tantalum Capacitors ROHS