TAJD337K010RNJV
MFR.Part #
TAJD337K010RNJV
JLCPCB Part #
C5975714
Description
-55℃~+125℃ 10V 330uF 33uA 900mΩ ±10% 2917 Tantalum Capacitors ROHS