TAJD336M035RNJV
MFR.Part #
TAJD336M035RNJV
JLCPCB Part #
C6546935
Description
-55℃~+125℃ 11.6uA 33uF 35V 900mΩ ±20% 2917 Tantalum Capacitors ROHS