TAJD336M016UNJV
MFR.Part #
TAJD336M016UNJV
JLCPCB Part #
C6546930
Description
-55℃~+125℃ 16V 33uF 900mΩ@100kHz ±20% 2917 Tantalum Capacitors ROHS