TAJD336K035SNJ
MFR.Part #
TAJD336K035SNJ
JLCPCB Part #
C7062154
Description
-55℃~+125℃ 33uF 35V 900mΩ@100kHz ±10% 2917 Tantalum Capacitors ROHS