TAJD336K035RNJV
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
TAJD336K035RNJV
JLCPCB Part #
C1954752
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 33uF 35V 900mΩ@100kHz ±10% 2917 Tantalum Capacitors ROHS