TAJD227K006TNJV
MFR.Part #
TAJD227K006TNJV
JLCPCB Part #
C7062149
Description
-55℃~+125℃ 220uF 400mΩ@100kHz 6.3V ±10% 2917 Tantalum Capacitors ROHS