TAJD226M020RNJV
MFR.Part #
TAJD226M020RNJV
JLCPCB Part #
C6278315
Description
-55℃~+125℃ 20V 22uF 4.4uA 900mΩ ±20% 2917 Tantalum Capacitors ROHS