TAJD226K020TNJV
MFR.Part #
TAJD226K020TNJV
JLCPCB Part #
C5793751
Description
-55℃~+125℃ 20V 22uF 4.4uA 900mΩ ±10% 2917 Tantalum Capacitors ROHS