TAJD156M050RNJ
MFR.Part #
TAJD156M050RNJ
JLCPCB Part #
C1953951
Description
-55℃~+125℃ 15uF 50V 600mΩ@100kHz ±20% 2917 Tantalum Capacitors ROHS