TAJD156K025BNJ
MFR.Part #
TAJD156K025BNJ
JLCPCB Part #
C7118451
Description
-55℃~+125℃ 15uF 1Ω 25V 3.8uA ±10% 2917 Tantalum Capacitors ROHS