TAJD107K010ANJ
MFR.Part #
TAJD107K010ANJ
JLCPCB Part #
C6546881
Description
-55℃~+125℃ 100uF 10V 10uA 900mΩ ±10% 2917 Tantalum Capacitors ROHS