TAJD106M025SNJ
MFR.Part #
TAJD106M025SNJ
JLCPCB Part #
C6278307
Description
-55℃~+125℃ 1.2Ω@100kHz 10uF 25V ±20% 2917 Tantalum Capacitors ROHS