TAJD106K050UNJV
MFR.Part #
TAJD106K050UNJV
JLCPCB Part #
C7356457
Description
-55℃~+125℃ 10uF 50V 800mΩ@100kHz ±10% 2917 Tantalum Capacitors ROHS