TAJC685K035RNJV
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
TAJC685K035RNJV
JLCPCB Part #
C6546849
Package
2312
Description
-55℃~+125℃ 1.8Ω@100kHz 35V 6.8uF ±10% 2312 Tantalum Capacitors ROHS