TAJC684K050RNJ
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
TAJC684K050RNJ
JLCPCB Part #
C1957019
Package
2312
Description
-55℃~+125℃ 50V 680nF 7Ω ±10% 2312 Tantalum Capacitors ROHS