TAJC476K010TNJ
MFR.Part #
TAJC476K010TNJ
JLCPCB Part #
C1953214
Description
-55℃~+125℃ 1.2Ω@100kHz 10V 47uF ±10% 2312 Tantalum Capacitors ROHS