TAJC476K006TNJ
MFR.Part #
TAJC476K006TNJ
JLCPCB Part #
C5793717
Description
-55℃~+125℃ 1.6Ω 3uA 47uF 6.3V ±10% 2312 Tantalum Capacitors ROHS