TAJC475K050HNJ
MFR.Part #
TAJC475K050HNJ
JLCPCB Part #
C6546833
Description
-55℃~+125℃ 1.4Ω@100kHz 4.7uF 50V ±10% 2312 Tantalum Capacitors