TAJC475K035HNJ
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
TAJC475K035HNJ
JLCPCB Part #
C5975687
Package
2312
Description
-55℃~+125℃ 2.2Ω@100kHz 35V 4.7uF ±10% 2312 Tantalum Capacitors