TAJC336M016TNJ
MFR.Part #
TAJC336M016TNJ
JLCPCB Part #
C7062112
Description
-55℃~+125℃ 1.5Ω 16V 33uF 5.3uA ±20% 2312 Tantalum Capacitors ROHS