TAJC336K020UNJ
MFR.Part #
TAJC336K020UNJ
JLCPCB Part #
C6328975
Description
-55℃~+125℃ 1.5Ω 20V 33uF 6.6uA ±10% 2312 Tantalum Capacitors ROHS