TAJC336K006HNJ
MFR.Part #
TAJC336K006HNJ
JLCPCB Part #
C6278284
Description
-55℃~+125℃ 1.8Ω 2.1uA 33uF 6.3V ±10% 2312 Tantalum Capacitors