TAJC335M050HNJ
MFR.Part #
TAJC335M050HNJ
JLCPCB Part #
C7062106
Description
-55℃~+125℃ 1.6uA 2.5Ω 3.3uF 50V ±20% 2312 Tantalum Capacitors