TAJC335M050ANJ
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
TAJC335M050ANJ
JLCPCB Part #
C5975677
Package
2312
Description
-55℃~+125℃ 1.6uA 2.5Ω 3.3uF 50V ±20% 2312 Tantalum Capacitors ROHS