TAJC335K050RNJV
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
TAJC335K050RNJV
JLCPCB Part #
C6546825
Package
2312
Description
-55℃~+125℃ 1.6uA 2.5Ω 3.3uF 50V ±10% 2312 Tantalum Capacitors ROHS