TAJC227K004RNJ
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
TAJC227K004RNJ
JLCPCB Part #
C1953789
Package
2312
Description
-55℃~+125℃ 1.2Ω 220uF 4V ±10% 2312 Tantalum Capacitors ROHS