TAJC225M035SNJ
MFR.Part #
TAJC225M035SNJ
JLCPCB Part #
C1956354
Package
2312
Description
-55℃~+125℃ 2.2uF 3.5Ω 35V ±20% 2312 Tantalum Capacitors ROHS