TAJC225K035SNJ
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
TAJC225K035SNJ
JLCPCB Part #
C5954596
Package
2312
Description
-55℃~+125℃ 2.2uF 3.5Ω 35V 800nA ±10% 2312 Tantalum Capacitors ROHS