TAJC107M010TNJ
MFR.Part #
TAJC107M010TNJ
JLCPCB Part #
C6546801
Description
-55℃~+125℃ 1.2Ω 100uF 10V 10uA ±20% 2312 Tantalum Capacitors ROHS