TAJC106K016HNJ
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
TAJC106K016HNJ
JLCPCB Part #
C1968099
Package
2312
Description
-55℃~+125℃ 10uF 16V 2Ω ±10% 2312 Tantalum Capacitors