TAJC106K016ANJ
MFR.Part #
TAJC106K016ANJ
JLCPCB Part #
C6546789
Description
-55℃~+125℃ 10uF 16V 2Ω@100kHz ±10% 2312 Tantalum Capacitors ROHS