TAJC105M050TNJ
MFR.Part #
TAJC105M050TNJ
JLCPCB Part #
C6278261
Description
-55℃~+125℃ 1uF 5.5Ω 500nA 50V ±20% 2312 Tantalum Capacitors ROHS