TAJB685M020RNJ
MFR.Part #
TAJB685M020RNJ
JLCPCB Part #
C1956323
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 2.5Ω 20V 6.8uF ±20% 1411 Tantalum Capacitors ROHS