TAJB685K020HNJ
MFR.Part #
TAJB685K020HNJ
JLCPCB Part #
C6328946
Package
1210
Description
-55℃~+125℃ 1.4uA 2.5Ω 20V 6.8uF ±10% 1210 Tantalum Capacitors